خبرخوبی برای ورزشکاران سرباز!

حضور ورزشکاران ملی به عنوان سرباز قهرمان

حضور ورزشکاران ملی به عنوان سرباز قهرمان

                                                  جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت:همه ورزشکاران ملی به عنوان سرباز قهرمان می توانند در فدراسیونها و باشگاهها،دوران سربازی خود را سپری کنند.به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان اصفهان،سردار سرتیپ موسی کمالی با بیان این مطلب افزود:این افراد پس از درخواست وزارت ورزش و جوانان و موافقت ستاد کل نیروهای مسلح می توانند دوره سربازی خود را در فدراسیون های مرتبط انجام دهند.
وی با بیان اینکه سرباز قهرمان علاوه بر فدراسیون و باشگاه های دولتی می تواند دوران خدمت خود را در باشگاه های خصوصی به پایان ببرد، گفت:قانون معافیت قهرمانان مدال آور المپیک،نفرات اول و دوم مسابقات جهانی و نفر اول مسابقات اسیایی از انجام خدمت نظام وظیفه در سال 91 تصویب شد ولی مشمولان این قانون تا تدوین آئین نامه اجرایی آن می توانند از این تسهیلات استفاده کنند.
سردار کمالی افزود:همه ورزشکاران مدال آور المپیک و جهانی و اسیایی که تاکنون غیبت داشته اند نیز می توانند از طریق وزارت ورزش و جوانان به عنوان سرباز قهرمان از تسهیلات استفاده کنند.وی همچنین گفت:قهرمانان پارالمپیک می توانند یکی از فرزندان خود را از انجام سربازی معاف کنند.

/ 5 نظر / 55 بازدید
عصبانی (عصبانی ترم نکنیدا...)

سلام به همگی...جناب آقای پورفسور استاد سعدی احمد مهری چرا مطالب علمی شطرنج رو نمی زاری؟؟؟ حداقل به مسابقه بین دو تا استاد بزرگ رو بزار....چرا خبری از آغا خوشحاله نیست...حالشو گرفتم .نه

و

سلام اقای عصبانی چند وقتی خبری ازت نبود

عصبانی (عصبانی ترم نکنیدا...)

سلام به همگی.....مگه میشه ازم خبر نباشه.....جناب آقای پورفسور استاد سعدی احمدمهری نظرات گرانبهایم را حذف میکرد.....اگه پورفسور بیاد بوکان حسابشو کفه دستش میزارم !!!!!

خوشحال{خوشحال ترم بکنید...}

اره جون خودت،سخنانت خیلی گران بهاست

خوشحال{خوشحال ترم بکنید...}

سلام ،اقای عصبانی ما هم دردیم چون نظرات منو هم حذف(Delete)میکنند!!