امیرحسینی: شطرنجبازان ایران در صدر ریتینیگ جهانی در رده های سنی اتفاق بزرگی است

 

قائم مقام فدراسیون شطرنج با تبریک انتخاب سه شطرنجباز ایران در  صدر ریتینگ جهانی از توجه باشگاهها به لیگ شطرنج استقبال کرد و گفت: باید به باشگاههای شرکت کننده در لیگ برتر شطرنج بانوان تبریک بگویم که به این رشته ورزشی توجه می کنند و تبریک ویژه به باشگاه پتروشیمی که توانسته صدرنشین دور رفت لیگ برتر شطرنج بانوان شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون شطرنج سید امیر حسینی در دیدار با خانم ساراسادات خادم الشریعه نفر دوم زیر 20 سال جهان و مدیر برنامه های وی گفت: انتخاب شطرنجبازان ایران در صدر ریتینگ فدراسیون جهانی(فیده) در رده های سنی مایه مباهات است و بنده به نمایندگی از سوی فدراسیون شطرنج حضور خانم خادم الشریعه را در جمع 5 شطرنجباز برتر فیده را در رده سنی 18 سال جهان تبریک می گویم.
وی همچنین با تبریک به محمد امین طباطبایی و علیرضا فیروزجا که جزو نفرات اول ریتینگ جهانی در رده های سنی 12 و 14 سال انتخاب شده اند گفت: این نوجوانان آینده سازان فدراسیون شطرنج و آینده سازان شطرنج ایران در آسیا و جهان هستند و باید این انتخاب را به جامعه شطرنج به خصوص مربیان و خانواده این ورزشکاران تبریک بگویم.

امیر حسینی به لیگ برتر شطرنج بانوان اشاره کرد و افزود: بنده به همه باشگاهها تبریک می گویم چرا که سرمایه گذاری و توجه ایشان در شطرنج به توسعه و گسترش این رشته ورزشی می انجامد اما تبریک خاص من به باشگاه پتروشیمی است که توانسته فاتح دور رفت لیگ برتر بانوان شود


دیدار با دبیر هیات شطرنج استان تهران
قائم مقام فدراسیون شطرنج همچنین دیداری را با دبیر هیات شطرنج استان تهران داشت و از تلاش های این هیات برای توسعه و گسترش ورزش بخصوص در بین خانواده ها تجلیل کرد.
امیر حسینی در دیدار با قندی دبیر هیات شطرنج استان تهران این هیات را پویا و فعال خواند و گفت: باید تلاش کنیم که شطرنج به خانه ها راه یابدکه خوشبختانه هیات شطرنج استان تهران مسیری هموار و خوب را برای همگانی و قهرمانی کردن شطرنج در پیش گرفته است.

/ 1 نظر / 30 بازدید
طراحی

طراحی انواع وب سایت و پرتال خبری، اطلاع رسانی و شخصی با بهترین شرایط و ارائه بهترین خدمات موجود توسط شرکت طراحان نیان گستر اگر دنبال یک پایگاه خبری و اطلاع رسانی برای شهر و شهرستان و یا استان خود هستید با صرف کمترین هزینه، نیان گستر بهترین انتخاب شما است! آدرس وب سایت : http://ninsoft.ir آدرس شرکت: آذربایجان غربی، بوکان، خیابان صلاح الدین ایوبی، بلوار سیمینه، زرین، پلاک 118110 آدرس ای میل : info@ninsoft.ir پاسخگویی 24ساعته: ningostarco@gmail.com شماره تماس (مشاوره رایگان) :09370650982 NINGOSTAR نـــــــیـــانــــگـــستــــرــــ