جلسه هیئت شطرنج شهرستان پیرانشهر در اداره ورزش و جوانان

 
 
جلسه هیئت شطرنج شهرستان پیرانشهر روز چهارشنبه مورخ 94/4/10 با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان آقای کمال بیدوخ و ریاست محترم شطرنج آقای سید انور حسینی( یکی از اعضای شورای شهرستان )در محل اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد.

ابتدا آقای کمال بیدوخ با ارائه گزارشی از وضعیت هیات درسال گذشته و  اکنون را بیان نمودند سپس در مورد مشکلات و چالش های هیئت و کمبودها و موانعی که سرچشمه این کبود هاست  بحث هایی را ارائه نمود. ( مشکلاتی که  بحث شد : خانه شطرنج نامناسب ، کمبود امکانات جهت برگزاری مسابقات ، نبود مربی شطرنج ، نبود پرینتر برای قرعه کشی مسابقات و ...)

همچنین اعضای هیئت شطرنج از ریاست تربیت بدنی خواستار همکاری و تعامل آموزش و پرورش جهت 
استعدادیابی شدند. آنها شطرنج شهرستان را نیازمند کمک مالی و امکانات و فضاء مناسب جهت توسعه و پیشرفت این رشته در سطح شهرستان دانستند.

در ادامه آقای سید انور حسینی نیز برخی از مشکلات را بیان کردند و دیگر اعضا   حاضر در جلسه  بیانات و نقطه نظرات خود رابیان فرمودند.

درپایان آقای کمال بیدوخ رئیس اداره وضعیت هیات درگذشته را نامناسب دانست ولی به دلیل اینکه در حال حاضر بودجه کافی در دست نیست بیان نمود در حال حاضر با سیاست مدیریت بدون پول برنامه هایتان را توسعه دهید و تا بودجه ای در اختیارمان قرار گیرد و آنگاه با بودجه کافی و مناسب اهداف ها را سازماندهی و مشکلات را برطرف می کنیم
 
 
/ 2 نظر / 109 بازدید
سعدی احمد مهری

سلام آقای سخنور میخواستم ببینم منظور از ااداره هیئت در سالهای قبل چی هست؟وجدانا خودتون قضاوت کنید اداره هیئت الان بهتره یا سالهای قبل؟البته دست آقای چوکل زاده و شما درد ننه که حداقل هیئت رو زنده نگه داشته اید.ولی بنده وجدانم راحته که در دوران خودم والبته با همکاری شما وبقیه دوستان خصوصا آقای عبدالرحمن نژادرسول خارج از توان خودمون کار میکردیم و یکی از فعالترین هیئت های استان را داشتیم.بنده نمیخوایم کسی تقدیربکند که دوره قبل چقد وقت گذاشتیم وهزینه کردیم آنهم از جیب خودمون.ولی بی انصافیست که بگیم اداره اش خوب نبوده....این همه برگزاری مسابقه..میزبانی مسابقات شهرستانی واستانی..کسب ریتینگ وریا....متاسفانه کسی نیست که ببیند...نمیگم چکار کردیم ولی مخوام بگید واقعا بخاطر هیئت چکار که نکردیم////؟؟؟؟؟